21 Eylül 2013 #2024723

İş Bankası'ndan Kredi Kartı Aidatının İadesini Talep Ediyorum!

İş Bankası Ankara Kavaklıdere Şubenize bağlı 226619765 no'lu yaklaşık 5 senelik müşteriniz olarak; Bu süre içerisinde bankanızdan tüketici kredisi almış, kartlarınızı da aktif olarak kullanmakta ve ödemeleri zamanında gerçeklemekteyim lakin son ekstremde üyelik aidatı yansıttığınızı farkettim.


Bu anlamda ilgili ücretin geri ödenmesini, bu ve benzeri banka kesintilerinin bir daha ihbara gerek duyulmaksızın tarafıma yansıtılmamasını rica eder, aksi hususta öncelikle başka bir banka ile yola devam edeceğimi ve konu adına yasal yollara ivedilikle başvuracağımı tarafınıza bildiririm.


Saygılarımla..

Yüksel 89 Okunma

Cevaplar

  • Yüksel'in Teşekkür Mesajı07 Şubat 2014

    kesinti tarafıma geri iade edilmiştir.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön