26 Mayıs 2014

İş Bankası'ndan Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum

İŞ Bankası "İŞ'TE ÜNİVERSİTELİ" kart kullanıcısı bir öğrenciyim. Kartı alırken " üyelik aidatı olmayacak" denildiği halde 28 Nisan 2014 tarihinde kredi kartımdan 20TL üyelik aidatı kesilmiştir. İş Bankası şubesine öğrenci belgem ve dilekçeyle başvuru yaptığım halde hala bir sonuç alamadım.

Kartımdan alınan üyelik aidatının derhal iadesini talep ediyorum. Aksi taktirde müşteriye yanıltıcı bilgi vererek sadece satış odaklı çalışan ve müşteri memnuniyetini önemsemeyen bir bankayla çalışmak istemiyorum. Bu sorun çözüme ulaşmaz ise en kısa zamanda kredi kartımı ve kullanmakta olduğum İş Bankası Vadesiz Mevduat Hesabı'mı da kapattıracağım.

Didem 246 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Mayıs 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön