12 Şubat 2014 #2289224

İş Bankası'ndan Kart Aidatı Ücretinin İadesini İstiyorum

Hamili olduğum 58****14 no'lu banka kartımdan 2014 yılı Şubat ayına ait hesap bildirim Cetveli'nde 50.00 TL üyelik aidatı ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Hesap bildirim cetveli ile kesilen üyelik aidatı ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. Maddesinde düzenlenen "Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.


Yukarıda saydığım nedenlerle 2014 yılı Şubat ayına ait Hesap Bildirim Cetveli'nde yer alan üyelik aidatı adı altındaki ücrete itiraz ediyor ve talep edilen ve kesilen 50.00 TL ile bundan önceki yıllarda haberim olmadan kesilen tüm kesintilerin acilen mahsubunu talep ediyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağım hususunu bilgilerinize sunarım.

Tolga 60 Okunma

Cevaplar

  • Tolga12 Şubat 2014

    tam 10 yıldır kullandığım bu kartı en kısa zamanda iptal edeceğim.bilginize

  • İş Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön