31 Ekim 2013 #2088706

İş Bankası'ndan Hizmet Alamıyorum!

Maaşımın düzenli olarak yatırıldığı İş Bankası Hadımköy Şubesine 2 kez kredi başvurusu yapmama karşın, başvurumu kabul etmedi. Bugün HGS başvurumu da kredi kartım olmadığı gerekçesiyle geri çevirdi.


Bireysel bankacılık işlemlerinde sıram geldiği anda, müşteri sorumlusu özel telefonuyla konuşmaya başladı. Karşı tarafa sinirlenip, telefonu yüzüne kapattı. Sonra bana agresifçe ifadelerde bulundu. Kendisini uyardım, işlem yapmam için şubemi bırakıp İstanbul 'un bir ucundaki başka şubeye yönlendirdi beni. Böyle bir ciddiyetsizlik ve hizmet anlayışı olamaz.

Nurgül 107 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön