01 Şubat 2014 #2270499

İş Bankası'ndan Hesap İşletim Ücretinin İadesini Talep Ediyorum

Uzun yıllardır İş Bankası müşterisiyim ve kredi kartı ödemelerimi düzenli yapmaktayım. Buna rağmen benden kesilen hesap işletim ücretlerinin iadesini talep ettiğimde iş bankası türlü türlü açıklama yapıp bu kesinti bizim hakkımızdır deyip kesilen parayı iade etmedi.


İş Bankası'ndan 2 hesabım var birini uzun yıllardır kullanmıyorum fakat interaktif bankacılıktan yanlışlıkla kullanmadığım hesaba havale yaptım ve yine yıllık işletim ücreti kesildi. Şimdiye kadar yapılan kesintileri not ettim, hepsinin iadesini bekliyorum. Yine benzer gerekçeler gösterip iade yapılmazsa bankayla olan tüm ilişkimi kesmeyi düşünüyorum gerekirse hakem heyetine de başvuru yapacağım.

Ali 47 Okunma

Cevaplar

  • Ali01 Şubat 2014

    Merhaba; Yine aynı bahaneler...Bu cevabı daha önce de duymuştum.Müşteri sayınızı arttırmak istiyorsanız reklamlara tonlarca para harcamak yerine bu tarz şikayetlere daha hassasiyet gösterip bu kadar düzenli ödemelerde bulunan müşterilere yardımcı olunuz. Müşteri numaram --098832095-- 10 senedir İş Bankası kullanıyorum ama bu cevaptan sonra tüm kredi kartı ve hesaplarımı kapatmaya kararlıyım sadece kredi kartımın borcunu bitirmeyi bekliyorum.Son 1 aydır kredi kartımdan harcama da yapmadım kapatacam diye. Bu şekilde büyümeye devam edin .

  • İş Bankası Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön