31 Ekim 2013

İş Bankası'ndan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

İş Bankası'na ait 2 adet hesabım mevcuttu. Avcılar şubesine bağlı hesabımı aktif olarak kullanırken diğer hesabımı yaklaşık 2 yıldır kullanmıyordum. Aktif olarak kullandığım hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında düzenli olarak ödeme çekiliyordu. Bahçeşehir de ikamet ettiğimden dolayı işlemlerimi daha kolay yapabilmek adına Avcılar hesabımı kapatmak için talepte bulundum ve diğer kullanmadığım Bahçeşehir şubesi hesabıma ait bankamatik tarafıma gönderildi.

Ertesi gün hesabımı kontrol ettiğimde 2012 ve 2013 hesap işletim masraflarının çekildiğini gördüm. Kullanmadığım hesabımdaki hesap işletim masrafının iadesini istiyorum. Aksi takdirde bankanızla bütün ilişiğimi keseceğimi bildirmek isterim.

Dilek 141 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön