05 Şubat 2014 #2276883

İş Bankası'ndan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum

İş Bankası'nın 2070*** no'lu müşterisiyim. 20.01.2014 tarihinde hesabıma yatırmış olduğum bir miktar para mezun durumunda olmam sebebiyle iki dönemlik hesap işletim masrafı adı altında bana haber verilmeksizin hesabımdan kesilmiştir. Ayrıca öğrenci olduğum dönemde de sözü edilen masraflar sebebiyle hesabım kesintiye uğramıştır.


Oysa bu hesabı açtığımda tarafınızca bu ücretin alınmayacağı yönünde bilgilendirilmiştim. Bu zamana kadar hesabımdan kesilen 147 TL'nin tarafıma iade edilmesini talep etmekteyim.

Ecem 50 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön