18 Ocak 2014 #2241944

İş Bankası'ndan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

İş Bankası'na ait hesabım var ve hesabımdan benim haberim olmadan hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılmıştır. Banka ile görüştüğümde yasal bir işlem olduğu ve yıllık belirli oranda hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılıyor diye bilgi verildi. Peki benim hesabımdan benim bilgim dahilinde olmadan kesinti yapılması sizce doğru mudur?


Ayrıca 5411 sayılı Bankacılık Kanunu ve ilgili mevzuatta bankaların böyle bir yetkisi olduğuna dair hiçbir hüküm bulunmamaktadır. Bu konuda hassasiyetinizi gösterip bunun gibi işlemlerin önüne geçilmesi konusunda yardımlarınızı istiyorum.

Derya 49 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön