24 Ağustos 2013 #1975112

İş Bankası'ndan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

İş Bankası 05**94 müşteri numaralı müşterisiyim. Öğrenci olmama rağmen benden kesilen hesap işletim ücreti 2 dönem 100 TL idi. (50 + 50) 22.08.2013 tarihinde öğrenci belgem ile geri ödeme için Ankara Cebeci iş bankası şubesine başvurdum.


Temsilcileri bana 2 dönem kesinti olduğunu ve toplam 100 TL'nin iade edileceğini söyledi. Fakat bugün baktığımda , sadece son dönemin 47 lirası yatırılmış. Ya bu sorunu düzeltin yada yarın ilk işim yalancı temsilcileri olan bankadan hesabımı kapattırmak olacak! 47 TL için 10 yıllık müşterinizden olmayın.

Cihan 404 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön