13 Eylül 2013 #2010447

İş Bankası'nda Yine Üyelik Aidatı Kesintisi!

Hesap kesim tarihi 9-9-2013 olan kredi kartımdan yine 40.-TL üyelik aidatı adı altında kesinti yapıldığı görünüyor. Aynı miktar kesinti yaklaşık 2 ay kadar önce de aynı bankanın aynı hesap ama başka kredi kartı içinde yapılmıştı ve itirazım üzerine geri ödenmişti.


Demek ki İş Bankası belirli aralıklarla bu kesintileri sürdürmeyi düşünüyor. Gözden kaçarsa ne ala, yoksa geri ödeme yapıyorlar. Tabii eğer bankaya kadar gidip konuşursanız. Bu arada hesabımda en az 2 (iki) tane otomatik ödeme talimatım var.

Aytekin 44 Okunma

Cevaplar

  • Aytekin23 Kasım 2014

    Bu tür sorunları hiç çıkartmamaları gerekir!

  • Aytekin17 Eylül 2013

    Gönül ister ki bu tür şikayetlere hiç meydan vermesinler!

  • İş Bankası Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden Şubemiz tarafından açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön