17 Haziran 2015

İş Bankası'nda Altın Gram Fiyatının Alış Satış Fiyatları Arasındaki Uçurum

İş Bankası'ndaki altın hesabıma gramı 99 liradan bir miktar altın almıştım. Bir kısmını bozdurmak istediğimde şuan piyasada gramı 103 lira civarında olmasına rağmen banka 100 küsür liradan bozuyor. Ayrıca hesaba altın almak istesem gramını 105 kusur liradan verdikleri yazıyor. Karşılaştırma yapmak için V**'ın verilerine baktığımda ise altının gramını sattıkları fiyatının 103; alış fiyatının ise 102 civarında olduğu görülmekte.


Böylesine köklü bir bankadan bunu beklemezdim. Başka bankalardan beklerdim fakat İş Bankası'ndan beklemezdim. Saf yerine koyuyorlar. Böyle giderse bu bankayla çalışmam.

Mehmet 1.046 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi17 Haziran 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön