16 Eylül 2013

İş Bankası'na Ait ATM Paramı Yuttu!

15 Eylül Pazar günü İş Bankasının Kadıköy Rıhtım şubesinden para çekmek için kartımı ATM'ye taktım. 250 lira çekmek için onay verdim. ATM önce kartınızı sonra paranızı alın dedi . Kartı sorunsuz verdi. Parayı vermesini bekledim ancak parayı vermedi ve kapandı. ATM kendini tekrar başlattı. Kartımı tekrar taktım " Kartınız kullanıma kapanmıştır 015" yazıyordu.


Saat 12:49'dan 13:32'ye kadar cep telefonumdan bir müşteri temsilcisi ile görüşmeye çalıştım. Beni sürekli bir yere aktardılar .Bugün hatlarımız çok yoğun bekleyin dediler . Bu süre içinde bol bol müzik dinledim ve kimse ile görüşemedim. Sonuç olarak ortada para yok ,kartımı da kapattılar.

Esra 409 Okunma

Cevaplar

  • Esra19 Eylül 2013

    İş bankasının kendi hatası yüzünden kapatılan hesabımı açmak için kartımın şubesi İzmit'e gitmem gerektiğini söylediler. İstanbul'da yaşıyorum. Tekrar hesap açtırmayı düşünmüyorum Hesabımı kapattım umarım İş Bankası iş herhangi bir işim olmaz artık.

  • İş Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön