14 Kasım 2013
Yorum Yap
#2113985

İş Bankası Zorunlu Vadesiz Hesaba İşletim Ücreti Kesmiş!

Ablamın sahip olduğu İş Bankası kredi kartının bağlı olduğu zorunlu bir vadesiz hesap var. Bu vadesiz hesap hiç bir şekilde kredi kartından bağımsız olarak kapatılamıyor. Gel gör ki zorunlu tutulan hesaba aynı zamanda yıllık 60 TL hesap işletim ücreti yansıyor. Çok sık kullanmadığı karta para yattığında 2012'nin borçları dahi yansımış. Yatırsak daha da kesecek. Neden zorunlu tutulup üstüne bir de hesap işletim ücreti kesiliyor anlamış değilim.

Sevil 32 Okunma

Cevaplar

  • Sevil18 Kasım 2013

    İş Bankası'nın her zaman benim için ayrı bir yeri oldu. Fakat verilen numarayı aradığımızda ve ücretin iadesini talep ettiğimizde acaba geri ödeme yapacak mı?

  • İş Bankası Temsilcisi14 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler