23 Şubat 2013 #1649398

İş Bankası Yüzünden Kredi Çekemiyorum!

Daha önce, yine bu site aracılığıyla çözülen şikayetim, yani ödediğim borca ilişkin, her yıl gelen maaşıma hacizin yan etkilerini görmeye devam ediyorum. yaklaşık 4 sene önce kapanmış bir borç yüzünden (üç yıldır)her yıl maaşıma haciz gelmekte. Bu yıl henüz gelmedi, her yıl mayıs ayında bir yokluyorlar.


Kendi hataları yüzünden ödeme yapmak zorunda kalmam yetmezmiş gibi, (ilk uyarıda 840 lira kestiler) şimdi de sistemden silmedikleri için, kredi çekerken güçlük yaşıyorum. çalıştığım bankam, yasal takibimin sistemde göründüğünü söyledi. muhtemelen mayıs ayında yeni bir haciz uyarısı gelecek.


İş bankasının daha önceden ödenmiş kredi kartı ve kredi ye ilişkin adıma açtığı kaydın derhal silinmesini istiyorum.

Gülseren 79 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön