04 Eylül 2013 #1993310

İş Bankası Yurt Dışı Harcamalarımı 2 Ayrı Ekstre İle Gönderiyor!

Temmuz ayında yurtdışında yaptığım harcamalarımın 24.07 tarihinden sonraki tutarı 28.07 olan hesap kesim tarihindeki extremde değilde bir sonrakine yansıtılmış. Böylece avro ile yaptığım alışverişler dolara çevrilmiş ve çapraz kur hesap kesim tarihi 27.08 olan son extre tarihine göre hesaplanmış.


Bunun yanında bir önceki extrede gönderilmesi gereken kredi kartı borcunu bir ay sonra ödemek zorunda kaldığım için 1 dolar=2.04 TL'den ödemek zorunda bırakılıyorum.


İş Bankası müşteri temsilcisi ise bunu zaten sözleşmeye imza atarak kabul ettiğimi iddia ediyor. Sözleşmenin bir örneğini gösterin dediğimde ise biz öyle bir bilgi paylaşamıyoruz deyip telefonu müşterinin yüzüne kapatıyorlar.

Barış 60 Okunma

Cevaplar

  • Barış07 Eylül 2013

    Tok satici yaklasimiyla hareket edilmis olup hicbir problemime cevap bulunmamistir.

  • İş Bankası Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön