21 Eylül 2013 #2024239

İş Bankası Yine Aidat Sorunu!

Yine her yıl bıkıp, usanmadan kestiğiniz yıllık kart aidat ücreti bu yıl üyelik aidatı adı altında hesabımdan 05. 07. 2013 tarihinde 40 TL olarak kesilmiş. Her yıl bu durumu takip etmekten ben yıldım sinirlerim yıprandı, sizler yıllardır sizin müşteriniz olan bizlere bunu yapmaktan vazgeçmediniz.


Üstelik vadesiz mevduat hesabım varken nedense visa kartından kesiyorsunuz. İade isteyince faiz işletip lütfen iade ediyorsunuz. Yıllardır bu şekide kestiniz ancak sadece geçen yıl aldım. Bu yılda kestiğiniz bu aidatın iadesini istiyorum. Üstelik bankadan defalarca kredi kullanıp bunu aksatmadan misli ile ödedim artık uğraşmak yerine bende tüm diğer kesintileri almak için mahkemeleri tercih edeceğim.

Gülten 32 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön