13 Şubat 2013

İş Bankası Yıllık Kart Aidatının İptalini Talep Ediyorum!

Hamili olduğum **** 6817 3921 **** nolu kredi kartından 2013 yılı Şubat ayına ait Hesap Bildirim Cetvelinde 20.00 TL kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Hesap Bildirim Cetveli ile kesilen yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen ''Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar'' hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.


Yukarda saydığım nedenlerle 2013 yılı Şubat ayına ait Hesap Bildirim Cetvelinde yer alan yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve kesilen 20.00 TL kredi kartı üyelik ücretinin borcumdan mahsubunu talep ediyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağımı bilgilerinize sunarım.

Hasan 28 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön