27 Mart 2013 #1708891

İş Bankası Yıllık Kart Aidatım İade Edilsin Ayrıca Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak 35 Dk.!

1. Yıllardır İş bankası Müşterisiyim tüm harcamalarımı iş bankası kredi kartıyla yapıyorum. Ama buna rağmen her yıl istisnasız hiç sormadan yıllık kullanım aidatı alıyorlar.

2. Telefonla arayıp müşteri hizmetlerine ulaşmak için tam 35-40 dakika iş bankasının müziğini dinlemek zorunda kalıyorsunuz (müşteri hizmetlerine bağlanmak için 3. sıradasınız gibi)


3. Kredi kartı ekstremi e-mail adresime istememe rağmen tüm iş bankası reklamını gayet rahat bana ulaştıran iş bankası bir türlü kredi kartı ekstremi bana ulaştıramadı.


En kısa zamanda müşteri kıymeti bilen başka bir bankaya geçeceğim...

Süleyman 37 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön