17 Ekim 2016 #6708478

İş Bankası Yıllık Kart Aidatı Alıyor

Önceki tüm yıllarda şube personeli tarafından kart aidatı iptali yapılırken şimdi yapılamıyor, yıllık 3.000 TL harcanması halinde iptal edilen kart aidatını askerde zorunlu olarak olduğum dönemde harcama olmamasından dolayı iptali sağlanamamıştı. Bu yeni dönem için kartıma yansıyan 54 TL yıllık kart ücretinin iptalinin yapılarak tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

Mesut 156 Okunma

Cevaplar

 • Mesut21 Ekim 2016

  He ayrıca, o yasa bu yasa diye savurup durmayın yıllık aidatların iptal edildiğini ve edilebileceğini de görmüş olduk ki etrafımda ki çoğu kişi iade alabilmiş durumda. :) ama Neyse ki konu bize gelince maalesef yasa işliyor:)

 • Mesut21 Ekim 2016

  Yıllık kart aidatı olan 54 lira karşılığında 6 senelik müşteriniz ve ayrıca kredi kartı müşteriniz olarak bizleri sattığınız için teşekkürler İş Bankası, sizler için çok önemli olan o 54 lira olan yıllık aidat karşılığında ömür boyu İş Bankası ve İş Bankası ürünlerinden sadece kendimi koruyacağım gibi ailemi de bu duruma dahil ederek mevcut hesapları ve kartları kapattık. :) 54 lira size afiyet olsun, yıllık üyelik ücreti almayan bankalarla yolumuza devam:) bu tip 2. banka olarak kayıtlara geçtiniz, 1 numaralısı da yapıkredidir. :)

 • Mesut17 Ekim 2016

  Sayın ilgili, mailinizi özel olarak aldım, işlemi yapamayacağınızı belirtmişsiniz fakat bu durumdan hala memnun değilim, geçen yilki bahane 12 aylık periyotta 3.000 TL harcanmaması idi. Mevcut kartlarıma yıllık üyelik aidatı maalesef ödemiyorum, Maximum kart içinde aynı uygulamanın geçerli olmasıni talep ediyorum, diğer durumda Maximum ve İş Bankası ile olan bağımı keseceğimi bunu blöf olarak algılamamanızı rica ederim. Aidatin iptaline ilişkin azami desteğinizi rica ederim.

 • İş Bankası Temsilcisi17 Ekim 2016

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön