05 Şubat 2015

İş Bankası Yıllık Hesap İşletim Ücreti!

İş Bankasında vadesiz mevduat hesabım bulunmaktadır. Öğrenci olduğum için 4 senedir hesap işletim ücreti alınmamaktaydı. Hiçbir haber verilmeden 06.01.2015 itibariyle 45 TL hesap işletim ücreti kesildi. Bulunduğum ildeki İş Bankası şubesinden, hesabımın bulunduğu şubeye e-devletten almış olduğum öğrenci belgesi ve ücretin iadesini talep eden dilekçeyi faksladım fakat şahsıma geri dönüş yapılmadı.

Şubeyi aradığımda herhangi bir muhatap çıkmadı. Belgelerimi elden şubeye teslim ettiğim halde hala ücretin iadesi yapılmamıştır. Ücretin iadesi yapılmaması halinde yasal yollara başvuracağım.

Kubilay 1.304 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi05 Şubat 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön