27 Şubat 2014

İş Bankası Yıllık Aidatı Geri Ödemiyor

Kredi kartımın 2004-2014 yıllarının kullanım içerisindeki kesilmiş olan yıllık kart aidatı bedellerinin topluca geri iade edilmesini istiyorum. Daha öncede 2013 yılında bu konu hakkında buradan yazmıştım fakat çalışanların vb daha iyi hizmet emek için alıyoruz gibi bir mail gelmişti.


Fakat ben çevremdeki insanlardan duyuyorum yakınlarımdan da gözlemliyorum geri iadeler yapılmış diğer bankalar bile bunu rahatlıkla yaparken Türkiye İş Bankası'ndan kendine yakışanı yaparak kanuni hakkım olan bu iadeyi yapmasını önemle rica ediyorum.

Esra 68 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön