20 Ocak 2014 #2244224

İş Bankası Yılbaşı Bonusunu Yüklemedi!

İş Bankası 02253**** numaralı müşterisiyim. 16-31 Aralık 2013 tarihleri arasında Maximum Kartınızla tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri tutardaki 5. alışverişinize tam 55 TL MaxiPuan kampanyasından yararlanmak için YILBAŞI" yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan kartın son 6 hanesini 269326 olarak 4402'ye SMS gönderdim ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 5 adet alışveriş yaptım.


Müşteri hizmetleri tarafından da hepsinin anlaşmalı işyerleri olduğunun teyidini aldım fakat halen kartıma maxi puan yüklenmemiştir. Müşteri hizmetleri aracılığıyla inceleme talebinde bulundum halen bir gelişme olmadı.. Kampanya kapsamındaki 55 tl maxipuanın kartıma yüklenmesini rica ediyorum.

Önder 50 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön