19 Ekim 2016

İş Bankası Yeni Yasaya Uymayıp Taksitlendirme Yapmıyor

İş Bankası kredi yapılandırma için başvuru yaptım. Destek olunacağı yerde tam tersi zorluk çıkarıyor. Yeni yasa ödeme zorluğu çekenler için getirilmiş bir yasa değil mi? Ben kredimin yarısını ödedim, kalan yarısına taksit yaptırmak istedim. Ancak şubeden gelen bilgi merkez onaylamadı şeklinde. Sanki ben yeni kredi kullanıyormuşum gibi işlem yapılıyor. Halbuki ödeme tutarım 1020 TL. Bu tutar 420 TL'ye düşecek ve zaten ödeme için çaba gösteriyorum. Böyle bir anlayış yok halbuki. Yapılandırma yapılsa ödemelerim düzenli hale gelecek. İş Bankası'ndan şikayetçiyim.

Onur 248 Okunma

Cevaplar

  • Onur31 Ekim 2016

    Hala sonuç yok 1020 TL ödemeye mahkumsun ne halin varsa gör der gibi hala sonuç yok ne arayan var ne soran daha az ödeme varken yok gelir düşük geliri düşük adamı aylık 1020 TL'ye mi mahkum ediyorsun. Böyle saçma düşünce yok. Halbuki ödeme için çaba harcıyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön