22 Ocak 2014

İş Bankası Yatırım Hesabında Uygulama Değişmiş!

İş Bankası Kumbara fonu hesabım üzerinden yaklaşık 3-4 ay öncesinde bir miktar fon bozdurup paramın bir kısmını almama rağmen şimdi gittiğimde belli bir miktar bozdurup alamazsınız, hepsini almanız gerek deniyor ve hesabın kapatılacağı belirtiliyor. Konu ile alakalı bilgilenmek isterim.

Ayhan 175 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan28 Ocak 2014

    Bn anlamakta zorluk cekiyorum müsteri temsilcisini ile gorusuyoruz fon alıp satabilirsin diyor 18 yasından sonra. Bulundugum yerdeki isbank subesine gidiyorum 18 yasından sonra herhangi kısmı fon bozduramazsın deniliyor hepsini bozdurman gerekiyor deniliyor .Ama isbankasında internet sitesinde de su acıklama war . Kumbara Fonu katılma belgesi kimler tarafından satın alınabilir? Kumbara Fonu alım-satımı sadece 18 yaşını doldurmamış küçükler adına Kumbara Fonu Hesabı açtırmak suretiyle yapılabilir. Fona ilk katılım sırasında küçük ile veli/vasi kimlik belgelerinin ibrazı zorunludur. Sadece veli ya da vasi küçük adına Kumbara Fonu Hesabı açtırabilirler. Kumbara Fonu Hesabına veli, vasi ya da 3. şahıslar fon alabilirler. Adına Kumbara Fonu hesabı açılmış olan küçükler, 18 yaşını doldurmalarından sonra da, kendi adlarına fon alım satımına devam edebilirler. 18 yaşını doldurmamış küçüklere ait katılma belgelerinin kısmen ya da tamamen fona iadesi ve bedellerinin tahsili sadece küçüğün veli ya da vasisi tarafından yapılır.

  • İş Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön