16 Nisan 2013 #1746294

İş Bankası Yatırım Hesabı Saklama Ücreti Adı Altında Para Kesti!

25 yıldır İşbankası'ndan hesabım var. Kredi borcum, faturalarım, kredi kartım. Bu gün baktığımda 13.04.2013 tarihinde. Hiç bana sormadan "yatırım hesabı saklama ücreti" adı altında, ne amaca hizmet ettiği belli olmayan 5,25 tl. param kesilmiştir.


Hesabımda 2000 tl olsun hiç birşey yok. Ama fatura öderken 1 tl eksik olsun anın ek hesap ücreti kesintisi, kredi kartı aidatı, hesap işletim ücreti, şimdide bu saklama ücreti. Maaşı bankaya verelim bize harçlık versinler..

Musa 6.798 Okunma

Cevaplar

 • Musa22 Temmuz 2013

  ALLAH HALKI BU BANKANIN ELİNDEN KORUSUN..

 • Musa18 Nisan 2013

  1986 dan buyana işbankasında hesabım var.Akabinde yatırım hesabı, 7 fatura, 1000 yakın harcamalı ödemesini bu güne dek geciktirmediğim kredi kartı, gine 10-15 gün önceden ödediğim kredi borcu Bu denli yıllardır müşterisi olduğum bankadan kredikartı yıllık aidat, saklama ücreti v.s 13.04.2013 tarihinde 5,25tl saklama adı altında para kesildi. Her seferinde hakın hakem heyetleriy le, mahkeme yoluyla geri almasını hiçe sayıp acaba neden inatla biz halkı yolucaz diyorlar anlamış değilim.Müşterimi fazla geliyor, Halkın alınterimi tatlı geliyor.. 7 fatura kazanç, kredinin erken ödenmesi kazanç, kredi kartından alışveriş kazaç v.s.. Bu halk bu bankaları nasıl doyurucak anlamış değilim.

 • Musa18 Nisan 2013

  Tatmin edici cevap ve paramı geri alamadım. İşçi maaş girişi, fatura ödemeleri, kredi kart harcamaları, erken ödenen kredi borçları, havale, eft, kasalar v.s.. doymuyormusun sayın işbankası Haklın alınteri, garibanın üç kuruşu tatlımı geliyor.Bu haksız kesilen, kart aidatı, işletim, saklama, posta v.s bunları hakem heyetleri mahkemeler halkı haklı görüyolar da siz neden oralı olmuyorsunuz acaba? Halkın 2000-5000 tl vadesiz hesabında varken krş koklatmıyorsunuzda, bir faturaya 1 lirası yetmeyince faiz kesmeyide biliyorsunuz.. 27 yıldır işbankası müşteri olmaktan utanıyorum artık. Kendi paramızın dilencisi yaptınız haklı yazıklar olsun..

 • İş Bankası Temsilcisi16 Nisan 2013

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön