21 Ocak 2014 #2248644

İş Bankası Yatırım Hesabı İşletim Ücreti!

İş Bankası'nda ki yatırım hesabımdan düzensiz olarak Yatırım Hesabı işletim ücreti tahsil edilmiş. Son zamanlarda hesap özetleri mi incelemediğim için fark etmemiştim; Ama yatırım hesabımda yer alan hesap değerleri içinde "yatırım hesabı saklama ücreti" adı altında belirsiz aralıklarla kesintiler yapılmış.


Müşteri bilgilendirilmeden yapılan bu haksız kesintileriniz kabul edilemez böyle devam etmesi durumunda İş Bankasıyla çalışmayı sonlandırmayı düşünüyorum. Ayrıca gelir vergisi adı altında hesabımdan devlete aktarılan paralar benim bilgim dışındadır. Bu neyin nesidir benim hesabımdan vergi ödeyemezsiniz. Bugüne kadar kesilen tutarların geri ödenmesini talep ediyorum.

İsmet 73 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön