09 Haziran 2015

İş Bankası Yasal Takip Başlattı!

3 yıl öce öğrencilik dönemlerinde İş Bankası'ndan 300 TL kredi kartı almıştım. Konya/Seydişehir şubesinden tarafıma herhangi bilgilendirme yapılmadığından dolayı yasal takibe düşmüştüm fakat öğrendiğim gün borcu anında kapatmıştım.


Konu ile ilgili şube ile defalarca görüştüğümde tarafımıza bunun kredi notumu olumsuz şekilde etkilemeyeceğini konuyla ilgileneceklerini iletmişlerdi. Düğün yapacağımdan dolayı bugün kredi başvurusu için çeşitli bankalara başvuruda bulundum fakat aradan 3 yıl geçmiştir. O kredi kartımın yasal takibe düşmesinden dolayı kredi çekmemin imkansız olduğunu ilettiler. Konu ile ilgili yasal olarak hakkımı aramak için yasal yollarla dava açtım. Konu ile ilgilenin artık.

Yunus 281 Okunma

Cevaplar

  • Yunus09 Haziran 2015

    Sayın Yetkili; Konu ile ilgili artık cidden ilgilenin hep standart cevaplar hiç memmun ettiğiniz yok dolandırıp durmayın artık yeter! Bu işlemin bu hafta sonuçlanmalıdır. Hayatım mahvoldu benim bu kredi puanı yüzünden buradan açık açık söylüyorum eğer işlemim çözülmez ise 15/06/2015 tarihinde konya/seydişehir şubesine gidip o egoist şube müdürünüzle farklı şekilde görüşeceğim. Sonra bu ülkede suç neden artıyor falan filan hikayeleri devam edecek. Ulan bir sorunum var herkese standart cevap veriyorsunuz yeter artık ya yeter!

  • İş Bankası Temsilcisi09 Haziran 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön