23 Şubat 2013 #1650270

İş Bankası Yasal Takip!

2011 ağustos ayında 370 TL'lik olan borcumu banka bildirim yapmadığı için ödemesinde gecikme yaşandı ve bundan sebep ilgili banka tarafından eylül ayında arandım ve taksitlendirme talep ettim işe yeni başladığımdan ve maaşımı bu banka aracılığı ile aldığımdan, hesabımdan 3 ay taksit tutarlarının kesilmesini istedim onayladılar, defalarca sormama rağmen yasal takibe aktarılmadığımı bu durumun KKB ve TC Merkez Bankası referans kayıt sistemine iletilemediğini belirttiler, 370 TL lik bu tutarı maaşımdan kestirterek ödedim ve şu anda müşterisi olduğum bankalara ve maaşı aldığım bankada kredi yanıtıma olumsuz yanıt verdiler, acil olarak sicilime işlenen bu durumu ivedilikle düzeltin lütfen!

Nuri 2.866 Okunma

Cevaplar

  • Nuri27 Ağustos 2014

    müşteri mağduriyeti konusunda tavan bir banka...

  • Nuri25 Şubat 2013

    Bu konuda hala bir dönüş yapılmadı işlemlerinizi incelereken lütfen insanlarında zamanının değerli olduğunu düşünün lütfen bu konuda sizlerden acil cevap beklemekteyim, İyi Çalışmalar.

  • İş Bankası Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön