31 Ocak 2014 #2268046

İş Bankası Yasal Olmayan İş Yapıyor

Ben 10 yıldan fazladır İş Bankasını "ilk imza kartı" aldığımdan beri 10 yaş civarımdan beri kullanıyorum. Üniversite bitti ve şimdi çalışıyorum. Yeni adet çıkarttılar üniversite bitti diye benden para keseceklerini iddia ediyorlar.


Bahaneleri şu : "sözleşmede yazıyordu imzaladınız"
Devlet diyor ki : "bankalar hesap işletim ücreti alamaz ödemeyin hakkınızı arayın"


Esas sorun: 4 aydır Tuzla'da da hesap açtım ve maaşım yatıyor sürekli. Banka bana şunu söyledi : "maaşınız bize yattıkça para kesmeyeceğiz", şimdi diyorlar ki : "şube bazında bir olaydır, tuzladan kesmeyiz maltepeden keseriz". Mahkemeye vereceğim tahminen.

Sinan 89 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön