16 Kasım 2015

İş Bankası Yasal Olamayan Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

09.11.2015 tarihinde Zonguldak Alaplı şubenizde maaş hesaplarımızdan hesap işletim ücreti kesilmiştir. Bu ülkenin bankacılık sisteminde maaş hesaplarından masraf alınmamaktadır. Fakat sözleşme yazılı olmamasına rağmen Alaplı şubeniz Şifa yen söyledik cümlesiyle masraf almaktadır. Şifa yen yapılan işlemler yasal değildir. Bu sözleşme tarihi bitiminde sizinle asla ve asla çalışmayı düşünmüyorum. Bankanız da kredi kartım, bireysel emeklilik ve de TL hesabım bulunmaktadır. Bankanızın tavrı da çok hoş değildir. Otomatik talip vererek bundan kurtulun demesi çok hoş değildir. Hesap işletim ücreti yasal değildir ve de benim rızam olmadan alınmıştır.

Gülay 158 Okunma

Cevaplar

  • Gülay21 Kasım 2015

    İşbankası müşteri hizmetlerini aradık fakat uygulama bu şekilde olduğunu söylemekten başka hiçbir şekilde yardımcım olmamaktadırlar.

  • İş Bankası Temsilcisi16 Kasım 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön