07 Mayıs 2015

İş Bankası Yargı Kararını Uygulamıyor

Konak hakem heyetinin 26.02.2015 tarih ve 1803 sayılı kararı lehime sonuçlanan kararını söz konusu banka itiraz hakkını kullandığı için uygulamıyor. Oysa hakem heyeti kararları tarafları bağlar.
Söz konusu banka tüketici mahkemesine başvurmuş, verilen kararda ödeme ile ilgili yürütmenin durdurulması talebi red edilmiştir. Ben de icra yoluna başvuru yapacağım. Artık icra masraflarını onlar düşünsünler.

Nurhan 212 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön