09 Eylül 2013 #2000052

İş Bankası Yaptığı Hatayı Düzelmiyor!

İş Bankası' nin Muğla İlinin Datça Şubesinde, babam araç vergisini yatırmaya gittiğinde ruhsatı kimliğini verdiği halde , personel hata ile yanlış kişinin araç pulunu tahsil etmiştir. Hatadır olabilir dedik, defalarca babam bankaya gidip hatanın düzeltilmesi için bildirim de bulundu. En son bize bir daha ki gelecek ayın vergi pulundan düşüldü dediler.


Araç vergisini internetten kontrol ettiğimizde alınmadığını gördük. Babam tekrar yeniden bankaya gittiğinde kendisine bize telefondan Vergi Dairesi yapacak bu işi dediler. ( Vergi Dairesi ile banka konuşması ile bu işler yürümez, resmi yazı yazılır resmi yazıya cevap gelir. ) Ben de 3 senelik bankacıyım ve bankacılık bu değildir.

Kubra 40 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön