13 Şubat 2014 #2292775

İş Bankası Yapılandırma Sonrası Haksız İşlem Yaptı

Kredi kartı borcunu yapılandırarak 900 tl den 1070 tl ye çıkmış olarak taksit taksit ödüyorken yapılandırmam bozuldu. Bunun gerekçesi de bir taksitin ödenmemesi sonrası 2.ci taksitte geldiği zaman bir taksit tutarı 89 tl iken ben 100 tl ödeme yaparken bu 100 tl yi herhangi bir taksitten düşmemektedir ve taksitimi geciktirmişim diye işlem yapmaktadır.


Akabinde yapılandırmayı bozarak tarafıma yüksek tutar çıkartmaktadır. Zaten yapılandırma yapılırken üzerine 12 aylık faizini koymuş olan bir uygulama sonrası ne kadar ödedim ise bu rakam bankanın yapılandırma sonrası oluşan toplam rakamından düşülür ve kalan tek seferde ödeme istenir. Üzerine extra fark koyamaz.

Kerem 97 Okunma

Cevaplar

 • Kerem02 Eylül 2014

  Banka tarafından tarafıma geri dönüş yapılmamıştır. Şikayetim sonuçlandırılmamıştır. standart uygulamaları olan şikayeti formaliteden kapatmışlar. Sorunumu bir banka çözümlemiyor ve tarafımdan fazla ücret alıyor. tarafıma hala dönüş yapılmasını bekliyorum. şayet sorumlu bir bankacılık hizmetini sunduğunu iddia ediyor ise tüketici olarak bunu görmek ve gördüğümü de yine etrafımda bulunan tüm herkese sosyal medyalar üzerinden iletmek istiyorum.

 • Kerem02 Eylül 2014

  tarafıma dönüş yapmamışlardır. Şikayeti kapatmak için standart uygulamada bulunmuşlar.

 • Kerem08 Nisan 2014

  şikayetim değerlendirmeye alınmış ancak dönüş yapılmamıştır. yani çözüm sunmamışlardır.

 • İş Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön