16 Nisan 2013 #1746496

İş Bankası Yanlış İşlem Yapıldı!

İş Bankası, Vadesiz hesabımda bakiye hiç eksiye düşmediği halde bilmediğim bir borç LBT Yatırım Danışmanlık şirketine aktarılmış. Şuanda ilgili yatırım şirketi ana parayı belirtmiyor. Banka da bilgi veremeyeceğini, LBT ile görüşmem gerektiğini belirtiyor.


Hesap ekstremde olmayan borcun aktarıldığı tarihin bir yıl öncesinden bugüne kadarki süreçte bakiyem hiç eksiye düşmemiş. Buna rağmen İş Bankası yanlış şekilde beni borçlu olarak ilgili şirkete satmış. İki şirket de ayrıntı vermiyor fakat benden para talep ediliyor. Borcun ayrıntısı yok.

Zeki 65 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön