05 Şubat 2014 #2277802

İş Bankası Yanlış Bilgilendirme Ve Personelden Yediğimiz Fırça!

22.01.2014 tarihinde İş Bankası Ankara Yenişehir şubeniz eşimi aradı. Ve 25000 tl'ye kadar konut kredinize ilave kredi verebileceklerini böyle bir hakkımız doğduğunu söyledi (sanki konut kredisi gibi anlattı telefon kayıtlarınıza bakın).


Bizde 04.02.2014 görüşmek için bankanıza gittik önümüzde 20 kişi vardı ve 1 sa. 45 dk bekledik (sadece 2 gişe iş yapıyordu Ankara'nın merkezindeki bankada ve sorgulayınca azar işittik çalışanınızdan) sıra geldi ve böyle birşey yok o tüketici kredisi dedi.


Bizim yarım günümüzü yediniz ve azarladınız (ayrıca personeliniz hamile bir bayanı azarladı). Eğer işlem yapmazsanız, bankanız ile ilgili hem suç duyurusunda bulunacağım hem de o personel hakkında hakaretten dava açacağım.

Hüseyin 108 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin10 Şubat 2014

    Hala cevap yok

  • İş Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön