11 Mayıs 2013 #1792123

İş Bankası Yanlış Bilgilendirme İade Edilmeyen İşlem Masrafı!

Kredi ekstrelerini belli miktara tamamlayarak yatırım amaçlayan hesap hakkında bilgi almak için Telefon bankacılığından ulaştığımda 1 defaya mahsus posta masrafı aldıklarını ilettiler ve bende buna istinaden Telefon Bankacılığı aracılığıyla söz konusu yatırım hesabını açtırdım.


Sonra 3 ay sonra hesap hareketlerimi kontrol ettiğimde her ay bu ücretin alındığını fark ettim, bu şikayetimi kaç defa bankaya ilettim bilmiyorum alınan bedelin 10 katı telefon parası harcamışımdır ancak bana "Bankaların istediği kadar masraf alacağı vb." ile ilgili madde olan Bankacılık Kanununu e-posta gönderip talebimi defaten reddettiler.

Enver 64 Okunma

Cevaplar

  • Enver29 Ağustos 2013

    ALDIKLARI BU MASRAFI İADE ETMEDİLER! AMAN DEYİM!

  • Enver14 Mayıs 2013

    Firma hala daha önceki gönderdikleri e-posta nın doğruluğunun iddia etmekte. Telefon bankacılığında yatırım hesabı sözleşmesinin (prosedür olduğundan dolayı) sesli olarak okumalarını istemedikten sonra kabul ettim ancak daha sonrasında bir defaya mahsus ücret aldıklarını belirtmelerine rağmen, tarafıma iletmedikleri posta masrafını -- habersiz -- bir şekilde tarafımdan tahsil ettiler. Devlet bankası olmamalarına rağmen devlet hantallığı denen yapının tam merkezi olduğunu düşünüyorum. Devlet bankalarından öğrenecekleri çok şeyleri var. Daha önceki verdikleri cevapları kopyala-yapıştır yaparak geri dönüş yapmaktadırlar. Ekstrelerin küsuratını biriktirmek amaçlı açılan bir yatırım hesabından her ay bu kadar masraf kesilmesini kim kabul edebilir? İncelediğiniz ses kaydımı benim kişisel e-posta adresime de gönderirseniz sevinirim, ses benim ne de olsa.

  • İş Bankası Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön