19 Temmuz 2014

İş Bankası Web Üzerinden Yapılan Başvurular Hatalı

İş Bankası ISBN440366438 nolu başvuruma hiç bir şekilde cevap vermemiştir.Bu banka müşterileri sürekli mağdur eden bir bankadır. Burada da standart cevap yazan kopyala yapıştır müşteri temsilcileri cevap vermektedir.
Bu sebeple daha fazla insanın mağdur olmaması için bu konuda şikayetimi yazıyorum.Müşteriye hiç bir şekilde geri dönüş yapmıyorlar.

Metin 1.846 Okunma

Cevaplar

  • Metin26 Temmuz 2014

    İş bankası çözüme yönelik bir banka değil. Ayrıca aynı banka ile ilgili farklı bir şikayetimi yayınlamayan şikayetvar.com da firma yanlısı davranmıştır.

  • İş Bankası Temsilcisi19 Temmuz 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön