26 Ağustos 2013 #1976771

İş Bankası Virman Kesintisi Yaptı!

4-5 ay önce İş Bankası İş'te Üniversiteli kredi kartım için yıllık ücret kestiniz ses çıkarmadık . Dün seyahat sırasında yakınımdan para istedim. 100 TL yolladı fakat 50 TL virman alınmış. Virman alınan kart 9 Eylül Üniversitesinin okul giriş kartı. 4 yıldır ilk defa böyle bir şey yaptınız hem de bana sormadan. Benim ihtiyacım olan parayı , benim paramı bana sormadan aldınız.


İnsanlar bankalara güvenmemekte haklılar. Virman diye aldığınız parayı geri istiyorum. Öğrenci kartı bu ya bu kadar mı çaresiz koskoca banka? Ben mi istedim bu kartı sizden? Okula giriş yaptığım kart için para mı ödemek zorundayım? Zorundaysam da neden bu yeni aklınıza geldi? 4 yıldır kesilmedi virman falan!

Engin 4.294 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön