12 Mart 2013

İş Bankası Vadesiz Hesaptan Para Kesiyor!

2012 nin başından beri kullanmadığım ve dün para yatırılan hesabımı takip edebilmek için bugün internet şubesi bankacılığına kayıt oldum ve bilgilerim açıldığında hiç bir işlem yapmadığım halde 2012 senesinin iki dönemi için işlem masrafı kesilmişti [ 2012/1. dönem hesap işletim mas. ( 42. 86 +* % 5 bsmv) 2012/2. dönem hesap işletim mas. ( 44. 76 +* % 5 bsmv)]. yapılmayan işlemin bedelinin alınmasını doğru bulmuyorum.


Ben hesabımı 2011 in sonunda kapatıp dün yeniden açsaydım böyle bir işlem yapılmayacaktı. oysaki ben hesabımı kapatmayarak gerektiği zaman iş bankasıyla çalışmayı düşünüyordum. mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Bahar 41 Okunma

Cevaplar

  • Bahar12 Mart 2013

    2012 senesinde benim hesabım öğrenci hesabı olarak gözüküyordu bilgilerimi 08.03.2013 tarihinde güncelleyerek öğrenci bilgisi kaldırıldı. Öğrenci olarak gözüktüğüm dönem için neden masraf ücreti alındı? Güncelleme yapıldıktan sonrada hesabı maaş ödemelerine aracılık eden bir hesap olarak kullanmaya başladım. Hesap işletim masrafı uygulamalarına göre param kesilmesi gerekmiyor diye düşünüyorum. Bilgilerimi güncellediğim zaman bana bankadan neden böyle bir bilgi verilmediğinide anlamış değilim 'normal hesaba geçiyorsunuz hesap işletim masrafı alınacak' denmesi gerekmezmiydi? Saygılarımla..

  • İş Bankası Temsilcisi12 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön