05 Şubat 2014

İş Bankası Vadesiz Hesabımdan 100 TL Hesap İşletim Ücreti Aldı!

İş Bankası vadesiz hesabıma bir miktar para yatırdım ve bankanız bunun 100 TL'sini paramı yatırır yatırmaz hesabımdan çekmiştir. Hesabıma yatırdığım bu paranın benden habersiz bir şekilde çekilmiş olması ve benim bu paranın tamamına acil bir şekilde ihtiyaç duyuyor olmam nedeniyle, bankanız beni zor bir duruma düşürmüştür.


Bu hesap işletim ücreti adı altında benden alınan paranın hesabıma geri yatırılmasını talep etmekteyim. Tüm bunlara ek olarak, maruz kaldığım zor durum nedeniyle bankanızda bulunan vadesiz hesabımı kapatmak istemekteyim; fakat banka şubesinden verilen açıklamaya göre aktif olarak kullandığım kredi kartı hesabımın vadesiz hesabıma bağlanmış olması nedeniyle, söz konusu vadesiz hesabımın kapatılmasının mümkün olmadığı söylenmiştir.


Kredi kartımda taksitlendirilmiş olan birtakım ödemelerin devam ediyor olması nedeniyle, bu durum hesabımın kapatılmasını mümkün kılmamaktadır. Bu sorunla ilgili gereğinin yapılmasını, benden haksız bir şekilde tahsil edilen işletim ücretinin iade edilmesini ve vadesiz hesabımın kapatılmasını talep ediyorum.

Tugba 134 Okunma

Cevaplar

  • Tugba'nın Teşekkür Mesajı08 Şubat 2014

    İlgilendiğiniz için teşekkür ediyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön