03 Aralık 2014

İş Bankası Uygulamam Silindi!

Telefonumu sürekli ele geçiren 1 yaşındaki oğlum en sonunda İş Bankası uygulamasını sildi.
Konuşamıyor henüz ama iPhone'dan uygulamaları silebiliyor. Telefon numaram kısa bir süre önce değiştiğinden eski numarama mesaj gönderip aktif yapmaya çalışıyor.

Sorun şu ki İş Bankası'na defalarca numaramı değiştirmek istedim ama şubeye git dedi, telefondan bir sürü para aktarabiliyorum. Güvenlik gerektirecek bu gibi işleri yapabiliyorum ama tel değiştiremiyorum. Bu mantıksız uygulama yüzünden şikayetim var İş Bankası'na!

Mahmut 515 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut09 Aralık 2014

    standart cevaplar verdi. muhtemelen biryerlen copy paste yaptılar. sorunumu kendim çözdüm

  • Mahmut03 Aralık 2014

    konu acil olduğundan acil dönüş bekliyorum. hiçbir işlem yapamıyorum şu anda. lütfen telefon kaydımı yapın

  • İş Bankası Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön