Visit Xolvie, to read complaints and reviews, or file yours.
İş Bankası ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Cenan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

İş Bankası Uygulamalarının Mantıksızlığı, Lakayıtlık

3.658görüntüleme
Cenan
Cenan 19 Ağustos 12:50

İş Bankası'nda başka bir ilçede olan hesabımı yeni taşındığım yerde açtığım hesaba aktarmak istedim. Tuhaf bir şekilde bu işlemi yapmak için eski yerime gidip oradan halletmem gerektiğini söylediler. Yani görüntülü bir şekilde mahkemeye girildiği bir devirde bunu söylemek bile İş Bankası için ayıptır. Kızgınlıktan hesabımı kapatıp başka bankaya geçiyorum şimdi. Hisse senetlerimi virman yapmak istedim. İşCep üzerinden yapılamadığını bunun için 12.30'a kadar şubeye gitmem gerektiğini söylediler. Uygulama böyle diyorlar. Uygulamanız Allah kanunu değil, mantıksız, ve bunu uygulamada ısrarcısınız. Şimdi virman yaptım ücret de aldılar bunun için. İşlem ne zaman nihayete erer bekliyorum bakalım. Ama sizden kurtulmamı iple çekiyorum.

İş Bankası Logo
İş Bankası19 Ağustos 14:55
Cenan
Cenan19 Ağustos 15:20

Komisyona havale olmuşum, çok beklerim yani. Kurum aidiyetiniz yok, kendinizi kandırmayın.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
 • 202görüntüleme
 • 3 hafta önce

İş Bankası Mobil Uygulama Usandırdı.

İş Bankası mobil şubeden hisse senedi satış talimatı giremiyorum... Yaklaşık 1 saattir... Zaten son yıllarda yavaş işleyen uygulama keyf vermiyor. Bunu kaç kez ilettik ama aynı. Telefonla ulaşmaya çalıştım yine olmadı. İş Bankası kanalları hep yavaş oldu giderek.

Devamını oku
İş Bankası Mobil Uygulama Usandırdı.
profile
 • 157görüntüleme
 • 3 hafta önce

İş Bankası Hisse Aldım Satamıyorum

12.09.2022 'de İş Bankası mobil uygulama üzerinden hisse aldım daha sonra satmak istediğimde satış yapılacak hisse senedi bulunmamaktadır. Uyarısı aldım ve hisse aldığım gözüküyor ayrıca kar etmiştim dayayıp dedim direkt uyarı verdi. Şu an 15 lira kazanç ettim satamıyorum çözüm bulunursa sevinirim.

Devamını oku
İş Bankası Hisse Aldım Satamıyorum
profile
 • 8.700görüntüleme
 • 29 Nisan
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

İş Bankası Fon Alış Talimatı

28.04.2022 tarihinde 9.30-1030 saatleri arasında "822 Altın Fonu" "835291 İş Portföy İş Portföy Eurobond Borçlanma Araçları (Döviz) Fonu" ve "803 İş Portföy İş Bankası İştirakleri Endeksi Hisse Senedi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon) " için alış talimatı verdim. Nisan ayı Fon Bülteninde 3 fonun da Alım...

Devamını oku
profile
 • 9.516görüntüleme
 • 05 Şubat

İş Bankası Borsa Hesabımdan Hisse Senedi Satışı

14.01.2022 tarihinde İş Bankası mobil uygulama üzerinden hisse senedi bozdurdum. Yatırım hesabımdaki para 3 hafta oldu vadesiz hesabıma yansıtılmadı. Konu ile ilgili bilgi almak istiyorum portfoy bakiyesi olarak görünüyor ancak vadesiz hesabıma aktarım görünmüyor.

Devamını oku