18 Mart 2013 #1691343

İş Bankası Üyelik Kart Aidatından Hiç Bahsetmemişlerdi!

Kredi kartımın ekstresine baktığımda üyelik kartı aidatı 20 tl yazıyor. Bu nasıl mantıksızlık anlamadım üye yaparken almadığınız hiçbir masrafı şimdi insanları böyle yanıltarak mı alıyorsunuz? Üstelik müşteri temsilcisine bağlanmak neredeyse 1 saati buluyor bu insanlar öneri ve şikayetlerini nasıl bildirecek!


Şu aidat parasını bir an önce iptal ettirip iş bankası kredi kartımı kapattıracağım. Üye yaparken masrafsız sonradan acısını böyle çıkartıyorsunuz. Müşteri istismar edilip güveni böyle sarsılıyor işte.

Elif 22 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön