16 Mayıs 2013 #1801324

İş Bankası Üyelik Aidatımı İstiyorum!

Türkiye İş Bankasına 4543 no ile başlayan maximum kredi kartımdan bu ay itibariyle ekstreye yansıtılmış olan 40 tl üyelik aidatımı geri verilmesini talep ediyorum.Yaklaşık 11 yıldır kullanmakta olduğum kredi kartımı alırken üyelik aidatının olmadığına dair sözleşme imzalayarak aldım.


Şimdi bu aidat nereden çıktı anlayamadım madem üyelik size geri vermeyecekseniz o zaman tüm borcumu kapatıp üyeliğinizden çekilmesi kolay. ama yapmış olduğunuz bu üyelik ücreti tamamen hukuksuzdur.

Erdem 41 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön