22 Nisan 2013 #1755676

İş Bankası Üyelik Aidatı Talep Edilmesi!

İş bankası işte üniversiteli maximum kredi kartını almak için başvurduğumda kart aidatı ya da üyelik aidatı gibi bir ücretlendirmeye tabii olmayacağımı söyledikleri halde mart ayı 2013 tarihi itibari ile kart ekstreme üyelik aidatı adı altında 20 lira gibi bir ücret kesildi. Bunu bankaya başvurup konuştuğumda bana işbankası.com' a şikayette bulunmamı dile getirdiler.


Bunun üzerine şikayetimi dile getirdim böyle bir ücretin yasa gereği alınmaması gerektiğini ve hesabıma geri ödenmesini talepte bulunmama rağmen cevap olarak bunu hizmet karşılığı kesildiğini öne sürerek tahsil edilmedi. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Erhan 50 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön