22 Şubat 2014

İş Bankası Üyelik Aidatı Kesiyor!

Yıllardır İş Bankası'yla çalışıyorum fakat İş Bankası otomatik ödeme talimatım olmasına ve binlerce lira alışveriş yapmama rağmen benden üyelik aidatı alıyor.


Yapmış olduğum 130 tl'lik alışverişi taksitlendirebileceğime dair mesaj aldım ve gerekli kodu yazarak gerekli numaraya yolladım fakat alışverişimde taksitlendirilmemiş. Hesap kesim tarihim ayın 15'iydi ve ben her ayın 26'sında düzenli ödeme yaparım.


Gelin görün ki İş Bankası hesap kesim tarihimi ayın 14'üne almış ve ben aylardır gecikme faizi ödüyormuşum. İş Bankası'nın yapmış olduğu bu hataları acil olarak düzeltmesini ve üyelik aidatımın iadesini talep ediyorum.

Aziz 62 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön