11 Şubat 2014

İş Bankası Üyelik Aidatı Kesintisi Yapıldı!

Müşteri no'su 2245****8 olan kredi kartının hamiliyim. 19/02/2014 son ödeme tarihli Hesap
Bildirim Cetvelinde yer alan 40,00 TL tutarlı kredi kart yıllık üyelik ücreti talebiniz haksız olduğu için Hesap Bildirim cetveline itiraz ediyorum.


Talep edilen 40,00 TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan
mahsubunu dilerim. Sözleşme de bu ücretin istenebileceğine dair düzenleme mevcut ise de 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki Yasanın 6.maddesi gereğince talep edilen bu ücretin alınmaması gerekmektedir. Bu ücretin derhal hesabıma iadesini talep eder aksi durumda bankanızla çalışmayacağımı ve durumu ifşa edeceğimi belirtirim.

Ozan 132 Okunma

Cevaplar

  • Ozan'ın Teşekkür Mesajı11 Şubat 2014

    İade yapılmıştır.

  • İş Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön