27 Haziran 2016

İş Bankası Üyelik Aidatı Kesiliyor!

23.06.2016 tarihinde kredi kartımdan 54 TL üyelik aidatı adı altında para kesilmiştir. Daha önce defalarca iadesi yaptığım bu karta nedense bu sefer ödemenin reddedildiği söylendi. Sebep bile sunamayan bir banka ile karşı karşıyayım. Sözleşme yenilemesi yapmadım, herhangi bir imza atmadım. Bu süreçte ne değişmiş olabilir ki iadesi bu kez mümkün olamıyor? Fatura ödeme talimatı vermediğim için iadesi mümkün değil diyeceksiniz.

Peki sorarım size bugüne kadar hiç kayıtlı ödemem olmadığı halde her zaman iade ettiğiniz kesintiyi bu sefer neden iade edemiyorsunuz. Değişen nedir? Sözleşmeniz değişti ise kesintiyi yapmadan bu konuda önce müşterinize yenilediğiniz sistemin bilgisini verin. Müşteriniz sizin bankanızda kalıp kalmayacağı tercihini yapsın. Eğer ki ödeme tarafıma yapılmaz ise bankanızla tüm ilişkimi keseceğim ve tüketici haklarına gerekli başvuruyu yapacağım. Bilginize.

Özge 410 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Haziran 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön