14 Ekim 2016 #6685624

İş Bankası Üyelik Aidatı İadesi

Bankanız tarafımdan kredi kartı ekstreme 07.10.2016 tarihinde 54,00 TL üyelik aidatı adı altında bir ödeme yansıtılmıştır. 12.10.2016 tarihinde müşteri hizmetlerinden kayıt bıraktım fakat 13.10.2016 tarihinde cevap olarak mail tarafıma gelmiştir.


Mailde kısaca verdiğiniz hizmetlerden ardından iade olmayacağını gene ısrar ederseniz Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuru yapın diye bir metin. Ben zaten tüketici haklarına başvurduğumda o parayı her türlü sizlerden alırım fakat durduk yere müşteri memnuniyetsizliği yaratmanızın bir anlamının olmadığını düşünüyorum.


Bu kesintinin tarafıma geri ödenmemesi durumunda hem kasım ayında tüm borcun kapatılıp kredi kartı iptalini (400 TL limiti var 54 TL 6 ayda bir kesinti:) ) (6 yıldır kullanıcıyım) ayrıca Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunup ve etrafımdaki herkese bankanız ile çalışmaması için fikrimi beyan edeceğimi bildiririm.

Eyüp 337 Okunma

Cevaplar

  • Eyüp18 Ekim 2016

    Anca burada herkese aynı mesajı kopyalayıp yapıştırırsınız. Tarafımıza da bu yasaldır şikayetiniz devam ederse tüketici haklarına gidin diye mesaj atarsınız. En kısa sürede kredi kartımı iptal ettireceğim ve hiç kimseye iş bankasını önermeyeceğim. Ayrıca hiçte müşteri memnuniyetine önem vermiyorsunuz burada laf olsun diye bu tarz cümleler kullanmayınız.

  • İş Bankası Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön