10 Şubat 2016 #4856805

İş Bankası Üyelik Aidatı Bedel İadesi!

İş Bankası İzmir Konak Meydanındaki şubesinden 2010 senesinde aldığım İş'te Üniversiteli kredi kartının imzalanan sözleşmesinde herhangi bir üyelik aidatı alınmayacağı açık şartlarla belirtildi. Şu an ki duruma baktığımda 17.01.2016'da kesilen hesap bildirim cetvelinde 49 TL üyelik aidat bedeli mevcut. Çağrı merkezini aradığımda kafalarına göre benim kartımı Maximum karta çevirdiklerini söylediler.


Benim imzam veya onayım olmadan bu nasıl yapılabiliyor? Bu bedelin kartıma iadesini talep ettiğimde ise çağrı merkezi çalışanı tarafından isterseniz şu an kartınızı iptal edebilirim teklifiyle karşılaştım. İş Bankası gibi kurumun böyle müşteri memnuniyeti anlayışına sahip olması beni gerçekten şaşırttı. Kartımın 2015 toplam 766 TL harcaması istisna kriterlerini karşıladığı için ve 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı yasanın 6.maddesi gereğinin yapılarak kesilen bedelin kartıma iadesini istiyorum.

Havva 173 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Şubat 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön